Play
Δευτέρα, 4 Ιουλίου 2022

back
ΔΕΥΤEΡΑ 04 ΙΟΥΛIΟΥ
next
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:50 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:45 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:35 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:05 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:20 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΤΡIΤΗ 05 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:05 The CooKing
05:30 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:35 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:35 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:10 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:25 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΤΕΤAΡΤΗ 06 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:10 The CooKing
05:35 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:55 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΠEΜΠΤΗ 07 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:30 The CooKing
05:50 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:05 ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΕΣ
23:05 THE MASKED SINGER
01:30 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
03:05 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
04:20 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΠΑΡΑΣΚΕΥH 08 ΙΟΥΛIΟΥ
next
06:05 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 Chasing Mavericks (aka Mavericks)
23:00 Escape Plan 3: The Extractors (aka Escape Plan 3: Devil's Station)
00:50 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:20 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:35 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΣAΒΒΑΤΟ 09 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:20 The CooKing
05:50 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
06:15 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
08:00 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
09:35 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:40 DOT
11:40 ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΘΚΕΙΕ ΠΑΠΑ
12:35 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
13:20 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
14:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
15:50 BBQ Stories
16:40 ΟΛΑ ΓΚΟΥΝΤ
19:00 PASSENGER με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 MR. POPPER'S PENGUINS
22:40 RED 2
00:50 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
03:10 DOT
04:05 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ
back
ΚΥΡΙΑΚH 10 ΙΟΥΛIΟΥ
next
06:00 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
07:30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ (ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ)
10:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:35 DOT
11:35 ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΘΚΕΙΕ ΠΑΠΑ
12:30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
15:45 BBQ Stories
16:40 ΟΛΑ ΓΚΟΥΝΤ
19:00 PASSENGER με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 THE MARTIAN
23:35 THE HURRICANE HEIST
01:25 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
04:00 DOT
04:55 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ